UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Milí rodiče a milí žáci,

dle usnesení vlády ze dne 12. října 2020 č. 1022 je zakázaná přítomnost žáků  na základním vzdělávání na základní škole. Naše škola se tedy od středy 14. října 2020 do neděle 1. listopadu uzavírá.

Od 14. 10. do 23. 10. škola přechází na distanční výuku.

26. 10 a 27. 10. jsou dny ministerského volna – distanční výuka neprobíhá.

28. 10. je státní svátek a 29. 10. – 30. 10. jsou podzimní prázdniny.

V době distanční výuky je možné pro žáky odebírat oběd ze školní jídelny, pokud máte o tuto službu zájem, přihlašte se  v ŠJ.

Distanční výuka

Účast na distanční výuce je povinná.

Výuka v 2. – 5. ročníku bude probíhat přes https://www.skolavpyzamu.cz/, děti už umí v tomto prostředí pracovat, pokud by nastaly nějaké komplikace, kontaktujte, prosím, třídní učitelku.

1. ročník – online hodiny budou probíhat v prostředí aplikace ZOOM, nainstalování je možné na počítač podle tohoto návodu: Jak se připojit v ZOOM, je možné také aplikaci stáhnout do tabletu či telefonu z  Obchod Play.

Přesnější informace Vám zašlou třídní učitelky.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů mě neváhejte kontaktovat na 731 414 788.