1. ročník 11. 5. – 15. 5. 2020

Zdravím Vás v dalším týdnu,
blíží se nám návrat do školy. Podle posledních zpráv se tam sejdeme asi všichni:-).

Chválím opět děti i Vás rodiče za skvělou práci. Tento týden se pustíme se do posledního kousíčku nácviku čtení a pak se dětem konečně otevře krásný svět knih.

Letošní mimořádná situace nám trochu zkomplikovala oslavu konce první třídy na Slavnosti Slabikáře, což je krátký program pro rodiče, sourozence, babičky,….. plný písniček, básniček a čtení. Protože se v 1. třídě sejdeme asi všichni, tak uvidím, zda bude v našich silách alespoň nějaký kratší program připravit. Děti si to totiž vždy užily. Vás rodiče, prosím, o dovolení, zda mohu dětem objednat nějakou knihu z edice První čtení, kterou dětem zaplatíte, můžete jim tam napsat věnování a na konci našeho krátkého programu dětem také Vy darujete. Snad by nám situace dovolila se se všemi sejít. Pokud by se besídka nekonala, můžete dětem darovat za vysvědčení. Dejte mi, prosím, zprávu přes WhatsApp, zda souhlasíte.

Tento týden:

Slabikář do str. 97

Písanka do str. 7

Velká matematika do str. 34

Malá matematika do str. 23

Texty k procvičení bě, pě, vě:

texty k bě, pě, vě

texty k mě